Хто має платити за повірку газових лічильників

Хто платитиме за проведення повірки лічильників газу залежить від того чи проводитися повірка періодично або позачергово

Повідомляє ukrsweet.info з посиланням на портал для споживачів природного газу в Україні 104.ua на сторінці у Facebook.

Хто коли повинен сплачувати за повірку лічильників:

1). Періодичну повірку лічильників оплачує газорозподільне підприємство. Як технічне обслуговування, так і пов’язаний з такою повіркою ремонт (демонтаж, транспортування та монтаж), – сказано в повідомленні.

2). Позачергова та експертна повірка лічильника газу та пов’язані з цим витрати (на демонтаж, транспортування та монтаж):

мають бути компенсовані їх ініціатором, якщо за результатами позачергової та експертної повірки лічильника не буде підтверджено факт його невідповідності нормативним документам;

Читайте також: "Кабмін: всі пільги на проїзд у громадському транспорті монетизують"

мають бути компенсовані споживачем, якщо за результатами позачергової та експертної повірки лічильника буде підтверджена його невідповідність нормативним документам у сфері метрології та/або факт несанкціонованого втручання в його роботу.

До теми:

З 1 січня 2021 року в Україні в черговий раз зросли майже всі комунальні тарифи для населення. Особливо чутливим для населення це підвищення тарифів стало в умовах першої «коронавірусної» зими.

НАК «Нафтогаз України» працює над розробкою та впровадженням трирічного тарифного плану на газ для побутових споживачів.