Спецоперації Нацполіції не на жарт налякали жителів Київщини (ВІДЕО)

Максимально реалістично: масштабні навчання Нацполіції налякали жителів Броварів

Повідомляє ukrsweet.info за матеріалами ЗМІ.

Не на жарт налякали жителів Броварів масштабні тактико-спеціальні навчання Нацполіції.

Напередодні пізно ввечері правоохоронці оточили один із будинків на вулиці Київській, заблокували в’їзди у двір та огородили стрічками один з під’їздів.

Мешканців будинку впускали до власних квартир ледь не з документами. Все це відбувалось опівночі і звісно люди дуже нервували.

Як з’ясувалося, з 5-7 травня на території Вишгородського, Броварського та Бориспільського районів Київської області поліція відпрацьовуватиме дії під час проведення спеціальних поліцейських операцій. Оголошення про це з’явилося близько 20-ої години напередодні у Facebook, і, майже одночасно розпочались самі навчання.

За легендою, надійшло повідомлення про те, що у місті Бровари невідомі здійснили збройний розбійний напад, поранили чоловіка та заволоділи грошима, в подальшому захопили заручників і намагалися втекти.

Правоохоронці встановили місцезнаходження нападників, умовно евакуювали людей із приміщення, блокували шляхи втечі, перекрили виїзди на прилеглі території та оточили будівлю у якій утримували заручників.

«Загалом у нас навчалось до трьохсот чоловік ми відпрацьовували сценарій, що був скоєний збройний розбійний напад. Під час відпрацювання вирахували місце знаходження імовірних підозрюваних заблокували, але в подальшому ситуація розвивалась таким чином, що вони взяли заручника», - розповів начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов.

В поліції закликають з розумінням поставитись до незручностей, а тим часом мешканці будинку попросили хоча б вішати оголошення, коли на території їхньої приватної власності відбуваються навчання із спецпризначенцями і БТР-ами.