COVID-19: вакцинація – користь чи небезпека (ВІДЕО)

Старший науковий співробітник Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України, кандидат біологічних наук Надія Жолобак припускає, що в Україні вже є природний колективний імунітет (вже досягнуто необхідного порогу у 80% людей з антитілами проти коронавірусу)

Інформує ukrsweet.info за повідомленнями ЗМІ.

І це є достатнім для того, щоб вважати розповсюдження коронавірусу – обмеженим.

Сформований у населення природний імунітет ставить під сумнів доцільність вакцинації. Вакцинацію проти грипу та інших респіраторних захворювань можна порівняти зі стрільбою з гармати по горобцях.

Загальний відсоток смертності від респіраторних захворювань є мізерним. Вакцинація для людей похилого віку не є ефективною, тому що у старих людей відбувається інволюція імунної системи. Якщо у людини є антитіла, вакцинація не потрібна.

Надія Жолобак піддає сумніву ефективність вакцинації. Крім того, вона згадала поняття екології вірусів. Приділяючи таку величезну увагу коронавірусу (з примусовою соціальною дистанцією та іншими заходами), ми забезпечуємо нішу для інших вірусів. Груба кажучи, боротьба з грипозною інфекцією стала результатом виникнення коронавірусної інфекції.

Вона нагадала, що ми постійно жили і живемо разом з вірусами, що ми були сформовані вірусами. Якщо ми порушимо цей контакт, ми можемо змінити себе (і невідомо, в який бік ми себе змінемо).

Якщо людина бажає вакцинуватися проти коронавірусної інфекції, перш за все вона повинна дізнатися, чи є в неї антитіла. Якщо вони є, то навіщо вакцинуватися? Невідомо у що може вилитися додаткова стимуляція організму.

Стан страху та пригніченості призводить до різкого зниження імунної відповіді людини. Надія Жолобак також відзначила, що психологічний тиск і навіювання, що чинилися на нас протягом останнього часу, мають реальний вплив на наше здоров'я. Стан страху та пригніченості призводить до різкого зниження імунної відповіді людини. Будь-яка хвороба завжди проходить важче, якщо людина залякана. Важкий перебіг хвороби у більшості випадків пов'язаний з психосоматикою.

Науковець зауважила, що ЗМІ зіграли погану роль, коли займалися залякуванням населення. Вона радіє, що 40% українців зберегли здоровий глузд і не хочуть вакцинуватися.

Між іншим, вона також висловила здивування щодо вакцинації дітей, у яких ще не сформувалася імунна система, а їх весь час вакцинують. Більш того, вакцинацію постійно повторюють. Це є великим навантаженням на імунну систему, і це навантаження не є адекватним.