COVID-19: з першого серпня нова фаза карантину й нові правила (ВІДЕО)

У МОЗ розповіли про нові правила карантину з 1-го серпня

Повідомляє ukrsweet.info.

З 1-го серпня Україна змінить критерії для поділу країн на "червону" і "зелену" зони. Тепер для визначення держав зі значним поширенням коронавірусу використовуватимуть показники приросту і відсотка хворих в країні за останні 14 днів.

Про це в ході онлайн-брифінгу 29-го липня повідомив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

"Щодо приїзду з-за кордону — з 1 серпня статистика буде оновлюватися раз в 7 днів (зараз раз в 3 дні). Також ми міняємо показники: якщо сьогодні ми вимірюємо кількість активних хворих в тій чи іншій країні, то з 1 серпня ця буде повністю так же, як це відбувається в країнах Європи. буде два показники, при перевищенні яких країна буде віднесена до "червоній" зоні ", – сказав Степанов.

Так, за його словами, враховуватися будуть такі показники:

приріст хворих за останні 14 днів — не повинен перевищувати такий приріст на території України,

відсоток хворих в країні за останні 14 днів в порівнянні з минулими 14 днями — не повинен бути більше 30%

"За цими двома показниками ми будемо це вимірювати — і раз у 7 днів складати перелік країн ("червоної " і "зеленої" зон - Ред.), щоб більш прогнозовано і зрозуміліше було для наших громадян перетин кордону. Вся ця інформація є на сайті Міністерства охорони здоров'я. Так що якщо ви плануєте подорож, подивіться цю інформацію "- додав Степанов.

Зауважено, що після повернення з країн "червоної" зони українці зобов'язані проходити двотижневу обсервацію або самоізоляцію.

Відомо, що на сьогодні в Україні 1022 нових випадки коронавірусу.