Озброєний терорист захопив у Луцьку автобус з людьми

Луцький терорист Максим Кривош не йде на поступки у переговорах із правоохоронцями

Інформує ukrsweet.info за повідомленням ГУНП.

Однак поки він не застосовує насилля щодо заручників, у поліції сподіваються домовитись.

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко. Він розповів, що громадянин, який захопив автобус, все ще не дав згоди передати заручникам воду і їжу, а також відлучитися з природних потреб. Однак Геращенко розраховує на позитивний результат переговорів, якщо терорист не застосовуватиме насильство до заручників. Їх у автобусі «трохи більше 10», МВС встановило прізвища усіх, вийшло на контакт із родичами. Що стосується самого терориста, то Геращенко підтвердив, що у нього дійсно багато зброї, він її демонстрував і стріляв по вікнах, також точно відомо, що у нього є гранати. Він дійсно небезпечний, при цьому психологічний стан Максима Кривоша оцінюється як «напружений», але не межовий, додав Геращенко.

Кілька хвилин тому один з поліцейських підійшов до дверей автобуса і через прострілене скло передав у салон пластиковий контейнер, який потім забрав. Ймовірно терорист погодився передати заручникам пакети з їжею та водою.

Тим часом, Максим Кривош, який захопив автобус із заручниками в місті Луцьку, заявив, що одна з його вимог, щоб президент України Володимир Зеленський особисто прорекламував фільм «Земляни» 2005 року, де мова йде про звірства людини проти тварин. Також він змушує дивитися цю стрічку заручників. «Президент Зеленський повинен записати відеозвернення з текстом» фільм «Земляни» дивитися всім», – заявив він у соцмережі.

Відомо, що вранці, 21 липня, у Луцьку на Театральній площі озброєний чоловік захопив рейсовий автобус з людьми. Зловмисник зробив кілька пострілів по правоохоронцях і жбурнув у їхній бік гранату, яка не вибухнула.