Коли на Київщині визначаться з містом-райцентром

Коли визначать місто-райцентр - Буча чи Ірпінь

Інформує ukrsweet.info за повідомленням народного депутата.

Після схвалення Кабміном нового районування Київської області, з’явилось питання, яке місто стане райцентром одного з районів. Попередньо було вирішено, що це буде Буча, але сьогодні жителі Ірпеня вийшли на мітинг за право бути районним центром. Коли ж визначать місто-райцентр?

Як повідомила народний депутат Ольга Василевська-Смаглюк, сьогодні пройшла урядова нарада щодо районування. По 96 округу – попередньо – район буде розміщений в Бучі.

За її словами, відпочатку планувалось, що райцентр зроблять в Бородянці, але це не відповідає нормативам. Потім заговорили про Ірпінь. Але там нині безвладдя. Крім того, Ірпінь інфраструктурно ледь витягує самих себе. Розглядалась також можливість нарізати райцентр у Вишгороді. Місто географічно підходить, також наявна відповідна інфраструктура. Зараз за Вишгород збираються підписи головою райради.

Зазначається, що позачергове засідання уряду щодо ухвалення районування відбудеться в п’ятницю, 12 червня.

Відомо, що згідно з новим районуванням Київської області замість 25 районів буде 6, а Ірпінський район стане Бучанським. Сьогодні, жителі Ірпеня вийшли під будівлю Кабінету Міністрів за право бути районним центром.