Обвал будинку в Одесі з постраждалими: зруйновано п’ять квартир (ВІДЕО)

Постраждав чоловік, попередньо, під завалами людей немає

Інформує ukrsweet.info з посиланням на "Магнолія-ТВ".

Внаслідок обвалу житлового будинку в Одесі на вулиці Ясній, постраждав чоловік. Він отримав поранення ноги.

Як розповіли родичі постраждалого, родина ледве встигла вискочити із квартири, коли почули страшне тріскотіння. Чоловік впав з висоти, не помітивши, що підлоги вже немає під ногами.

Сьогодні в Одесі частково обвалився фасад 4-поверхового житлового будинку. Відомо, що пошкоджено 5 квартир. Всього у будинку мешкало 24 людини. Їх всіх вдалося вчасно евакуювати із будинку. Попередньо, під звалами нікого немає. Всього у будинку зареєстровано 35 мешканців.

На місці події працють психологи ДСНС. Розгорнуто штаб з ліквідації аварії. У мерії зазначають, що в списку аварійних будинок не значився.

Будівля є пам'яткою архітектури і містобудування місцевого значення під назвою «будинок Бєляєвої». Побудовано в 1912 році за проектом архітектора Адольфа Мінкуса.

За попередніми висновками фахівців, причина обвалення комплексна. Свою роль зіграв і витік води, і порушення, допущені мешканцями при ремонті квартир.

Як повідомили в мерії, попередньо причиною могла бути самовільна реконструкція в квартирі на 4-му поверсі. На дерев'яних перекриттях залита бетонна плита. Таке в старовинних будівлях робити не можна. Буде замовлена експертиза, яка визначить причину обвалення. А ще у лютому мешканці скаржилися у мерію, що у них з'явилися тріщини на першому поверсі.

11 осіб поки що відселено до табору «Одесміськелектротранс», «Мрія», інші будуть жити у родичів, друзів і знайомих.

На разі рятувальники мають розпочати розбір завалів після оцінки стану конструкцій. В поліції тим часом вирішується питання про порушення справи за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.